E-TİCARET Yazılımları

E-Tİcaret Sİstemlerİ

Perakende satış mağazaları yıllardır herkesin alışmış olduğu bir sektördür. Günümüzde perakende satış mağazalarının yeni adresi online platformlar olmuştur.

Online mağazalarınız çok büyük kitlelere ulaşabilmekte olup daha yüksek cirolar elde etmeniz mümkündür.

Rakamlarla inceleyecek olursak, 2011 yılında E-Ticaret hacmi Global perakende sektörünün yaklaşık %32’sini oluştururken bu rakamlar 2016 yılında %59’u bulmuştur ve %44’ü mobil cihazlardan gelmektedir. 2020 yılında bu oranlar ise yaklaşık %64’ü bulması hedeflenmektedir.

Türkiye rakamlarını inceleyecek olursak, 2016 yılında 46 milyon internet kullanıcısı %24 gelişim göstererek 30 milyar TL’yi görmüştür. Bu rakamlar 2014’de 20 Milyar TL, 2015 yılında ise 25 Milyar TL’yi görmüştür.

E-ticaret sistemlerinde kullanıcı dostu olmak ve ziyaretçiyi alışverişe yönlendirebilmek temel ilkelerimiz arasındadır.

Çalışmalarımız, müşterinin ürün ya da koleksiyon kapasitesine göre değerlendirilerek firmanın kurumsal kimliğine paralel olarak geliştirilmektedir.

E-Ticaret sistemlerinde yüksek trafik altında sayfa hızı çok önemlidir ve bu konuda yazılım ekibimiz yayın öncesinde projeyi stres testine sokmaktadır.

Kurumsal web sayfalarında olduğu gibi müşterimizden tüm sayfalar için onay alınır ve sonrasında back-end kodlamasına başlanır.

Projenin güvenlik ve olası sistemsel hataları, firmamız tarafından ücretsiz olarak garanti altındadır.

Firmamız Neopanel adı altında müşterilerimize özel detaylı bir yönetim paneli alanı açmaktadır.

Neopanel üzerinden tüm müşterilerimiz sipariş, ciro, üye ve ürün kontrolleri yapabilmekte ve detaylı raporlar alabilmektedir. Neopanel müşterimizin isteği doğrultusunda geliştirilebilmektedir.

E-Tİcaret Sİstemlerİnde 3Rd Party EntegrasyonlarımızE-ticaret sistemlerinde 3Rd party entegrasyonlarında Türkiye’nin en yetenekli firmaları arasında yer almaktayız.

Tüm bankaların sanal posları ile sizlere entegrasyon imkanımız bulunmaktadır.

3Rd party ödeme servisi olan PayU ve PayTr ile entegrasyon imkanımız bulunmaktadır.

Kullanmış olduğunuz ERP programları ile web servisler üzerinden entegrasyon gerçekleştirmekteyiz. Penta, Nebim, Obase ve Logo Erp sistemleri ile hızlı aksiyon alabilmekteyiz.

N11, gittigidiyor, trendyol, hepsiburada gibi firmalar ile sizleri entegre edebilmekteyiz.

Kargo firmalarının tümü ile entegrasyon tecrübemiz bulunmakta ve sizlere hızlı hizmet garantisi vermekteyiz.